ДОУ «Буревестник» Рассейка


Шановні батьки!

 Тарутинське комунальне підприємство дитячий оздоровчий заклад «Буревестник» розташуван на курорті «Расєйка».

На відстані 170км.від м. Одеса в Татарбунарскому районі знаходиться курорт «Расєйка». З трьох сторін курорт омивається водою: з одного боку – озеро Сасик, вздовж території – озеро Джантшейське, третя водойма – лиман Шагани.

Від райцентру м. Татарбунари на відстані 37 км.

Знайомтесь -ТКП ДОЗ «Буревестник» - розгалужена інфраструктура, насичена програма, уважні вихователі (вчителі, студенти вузів) та власний піщаний пляж обладнаний відповідно до Державних санітарних правил та норм. На пляжі навіси від сонця - 8 шт. та роздягальні. Відстань від закладу до пляжу 1 км.

На території закладу - 6ть одноповерхових та 1 двоповерховий корпуси для проживання дітей, їдальня в окремий будівлі, адмінкорпус, медпункт з ізолятором окремо, кімнати гігієни, пральня, туалети, умивальники, 8м альтанок та біля кожного корпусу гойдалки.

Для повночинного відпочинку та оздоровлення дітей на території табору знаходяться спортивні ( футбольне та волейбольне поля) та ігрові майданчики, літній майданчик, кінотеатр для перегляду художніх та мультиплікаційних фільмів є площадка для проведення дискотек. Клуб в стаціонарній будівлі адмінкорпусу. Наявність телефонного зв’язку та Інтернету.

Від м. Одеса і зворотно дітей перевозять заказаними автобусами. Діти забезпечуються сухим пайком та питною водою. Територія табору облаштована зеленими насадженнями (декоративні, трояндові кущі, листяні та плодові дерева, клумби ) огороджена має виїзд та окремий вихід на пляж.

В темний час доби табір освітлюється та цілодобово охороняється охоронцем-робітником табору та працівником Татарбунарського МВ УМВС.

Відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть адміністрація ,вихователі та служба охорони . Діти підлягають обов’язковому страхуванню під час перебування в таборі втрати по страхуванню входять у вартість путівки.

Инфраструктура:
Адрес и контактная информация:
Украина, Одесская обл., Татарбунарский р-н, с. Приморское, к-т Рассейка, ул. Радостная, 45
тел.: (067) 682-86-26
Скажите, что звоните с портала moreotdiha.in.ua
ДОУ «Буревестник» Рассейка – Приморское (Рассейка) – Одесская область – Черное море Море Отдыха. Отдых на море в Украине: курорты, базы отдыха, пансионаты


Отзывы:
Отзывов нет.АнтиСПАМ-тест, напишите результат: 12 + 13 =