Частная усадьба «Крайка»


Инфраструктура:
Адрес и контактная информация:
Ивано-Франковская обл., Яремчанский горсовет, с. Микуличин, приселок Царина
Тел.: +38 (098) 849-95-20
Скажите, что звоните с портала moreotdiha.in.ua
Частная усадьба «Крайка» – Отдых в Микуличине – Ивано-Франковская область – Карпаты Море Отдыха. Отдых на море в Украине: курорты, базы отдыха, пансионаты


Отзывы:
Евгений
3 Август, 2017 г.
Отдыхали садибi "Крайка" в июле 2017 г. в большом номере на первом этаже семьей из трех человек. Номер очень понравился, в нем есть своя кухня и санузел. По желанию можно заказывать питание у хозяев. Удачное расположение участка, не на трассе, но до остановки недалеко. Участок очень большой с удобными беседками и стационарным мангалом. Хозяева радушные и внимательные. Рекомендую!

Алла Юхименко
15 Август, 2015 г.
Відпочивали в Крайці літом 2014, літом 2015 (серпень). Дуже сподобалось!!! Відпочивали з дітьми. Перше, що приємно радує - чистота. Господарі постійно стежать за територією і кімнатами, усе тримають в чистоті!!! Друге - велика прилегла територія, дітям є де бігати, поряд річка, в якій можна купатися. Поряд гори, по яких можна погуляти і насолодитись прекрасними краєвидами. Є столики на вулиці, так що сніданки обіди і вечері ми з радістю проводили на свіжому повітрі. Господарі, відгукуються на всі ваші прохання. В них можна придбати смачну домашню молочну продукцію. До Яремче на базар доїджали на маршрутці 20 хв., 5 грн. і на столі мали усі овочі і фрукти по цінам такими ж як і вдома. Спробували усі їхні місцеві сири - смакота!!! Всім раджу "Краївку", особливо з дітьми. Відпочинок получиться оздоровчим і незабутьнім.

АнтиСПАМ-тест, напишите результат: 27 + 17 =